








Men's Mx1 Distressed Jeans Blue Size Waist 30"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 89cm |
| SKU | 354455 |
$339.98
Men's Mx1 Distressed Jeans Blue Size Waist 30"—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 30" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 89cm |
| SKU | 354455 |























