








Men's Mx1 Distressed Jeans Blue Size Waist 33"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 89cm |
| SKU | 352659 |
$319.58
Men's Mx1 Distressed Jeans Blue Size Waist 33"—
$319.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 89cm |
| SKU | 352659 |























