








Men's Mx1 Distressed Jeans Grey Size Waist 31"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 31" |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 340283 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Mx1 Distressed Jeans Grey Size Waist 31"—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 31" |
| Material | Denim |
| Colour | Grey |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 87cm |
| SKU | 340283 |























