









Men's Mx1 Waxed Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40.5cm |
| Inner Leg | 86.5cm |
| SKU | 350574 |
$285.59
Men's Mx1 Waxed Jeans Blue Size Waist 32"—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40.5cm |
| Inner Leg | 86.5cm |
| SKU | 350574 |























