









Men's Oblique Bifold Wallet Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364430 |
$169.99
Men's Oblique Bifold Wallet Black—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364430 |























