








Men's Oblique Card Holder Beige
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Light wear to the piping and discolouration to the fabric. |
| SKU | 336945 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Men's Oblique Card Holder Beige—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 7.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Light wear to the piping and discolouration to the fabric. |
| SKU | 336945 |























