








Men's Oblique Denim Long Sleeve T-Shirt Blue Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348187 |
$550.77
Men's Oblique Denim Long Sleeve T-Shirt Blue Size M—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348187 |























