









Men's Oblique Down Jacket Navy Size IT 54 / XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 368054 |
Original: $1,903.91
-65%$1,903.91
$666.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 368054 |























