








Men's Oblique Hoodie White Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343300 |
$202.29
Original: $577.97
-65%Men's Oblique Hoodie White Size L—
$577.97
$202.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343300 |























