





Men's Oblique Jacket Grey Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364336 |
$347.46
Original: $992.75
-65%Men's Oblique Jacket Grey Size S—
$992.75
$347.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 364336 |























