




Men's Oblique Jeans Navy Size Waist 28"
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 324698 |
$387.58
Men's Oblique Jeans Navy Size Waist 28"—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 28" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 324698 |























