







Men's Oblique Kasuri OverShirt Blue Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 343456 |
$693.57
Men's Oblique Kasuri OverShirt Blue Size M—
$693.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tag size 40. |
| SKU | 343456 |























