






Men's Oblique Knit Polo Shirt Beige Size XL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 334668 |
$245.13
Original: $700.37
-65%Men's Oblique Knit Polo Shirt Beige Size XL—
$700.37
$245.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 334668 |























