







Men's Oblique Monogram Short Sleeve Shirt Navy Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 336956 |
$180.87
Original: $516.77
-65%Men's Oblique Monogram Short Sleeve Shirt Navy Size M—
$516.77
$180.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 336956 |























