Men's Oblique Pixel Bermuda Shorts Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 194321 |
$482.78
Men's Oblique Pixel Bermuda Shorts Black Size IT 48 / UK 32—
$482.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 27cm |
| SKU | 194321 |























