











Men's Oblique Roller Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 341965 |
$577.97
Men's Oblique Roller Bag Black—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 341965 |























