











Men's Oblique Safari Messenger Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 367190 |
$1,203.54
Men's Oblique Safari Messenger Bag Black—
$1,203.54
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 367190 |























