





Men's Oblique Swim Shorts Navy Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 7cm |
| SKU | 307211 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Men's Oblique Swim Shorts Navy Size M—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 7cm |
| SKU | 307211 |























