








Men's Oblique Towelling Hoodie Navy Size L
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52.5cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 326380 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Men's Oblique Towelling Hoodie Navy Size L—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 52.5cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 326380 |























