








Men's Oblique Towelling T-Shirt Beige Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 356923 |
$523.57
Men's Oblique Towelling T-Shirt Beige Size M—
$523.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 356923 |























