






Men's Oblique Towelling T-Shirt Grey Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 335632 |
$421.58
Men's Oblique Towelling T-Shirt Grey Size XS—
$421.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 335632 |























