






Men's Oblique Towelling T-Shirt Pink Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | Pink |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334680 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Men's Oblique Towelling T-Shirt Pink Size M—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £720.0 |
| Colour | Pink |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 334680 |























