







Men's Paint Drip Core Logo T-Shirt Black Size XS
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 355024 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Paint Drip Core Logo T-Shirt Black Size XS—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 355024 |























