










Men's Pajama Art Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 90cm |
| Comments | Small light marks, please see last image. |
| SKU | 354936 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Men's Pajama Art Patch Jeans Blue Size IT 52 / UK 36—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 90cm |
| Comments | Small light marks, please see last image. |
| SKU | 354936 |























