















Men's Plain Suit Navy Size 48R
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 48R |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 347436 |
$197.19
Men's Plain Suit Navy Size 48R—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 48R |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75cm |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 347436 |























