







Men's Saddle Bag Blue
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 20cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 320294 |
$1,495.93
Men's Saddle Bag Blue—
$1,495.93
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 20cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 320294 |























