








Men's Stripe Logo Print T-Shirt Blue Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 325974 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Stripe Logo Print T-Shirt Blue Size M—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 325974 |























