











Men's Tactical Cargo Trousers Black Size Waist 33"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 80cm |
| Comments | One belt loop has come unstitched |
| SKU | 364619 |
$231.19
Men's Tactical Cargo Trousers Black Size Waist 33"—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 80cm |
| Comments | One belt loop has come unstitched |
| SKU | 364619 |























