













Men's Tailored Suit Navy Size 44R
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 44R |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 87cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 215774 |
$197.19
Men's Tailored Suit Navy Size 44R—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Suit |
| Size | 44R |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 87cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 215774 |























