









Men's Technical Fabric Track Jacket Navy Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light cracking to logo, please see last image. |
| SKU | 348652 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Men's Technical Fabric Track Jacket Navy Size XS—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light cracking to logo, please see last image. |
| SKU | 348652 |























