







Men's Varsity Bones Jacket Black Size M
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354213 |
$448.78
Men's Varsity Bones Jacket Black Size M—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354213 |























