










Men's Washed Baggy Jeans Blue Size Waist 32"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 353213 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Men's Washed Baggy Jeans Blue Size Waist 32"—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 32" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 353213 |























