







Men's X Air Jordan Polo Shirt Navy Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 332585 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Men's X Air Jordan Polo Shirt Navy Size XS—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 332585 |























