








Men's X Hajime Sorayama T-Shirt Black Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 336741 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's X Hajime Sorayama T-Shirt Black Size XS—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 336741 |























