









Men's X Kaws Bee Embroidered Hoodie White Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 340278 |
$333.18
Men's X Kaws Bee Embroidered Hoodie White Size XS—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 340278 |























