










Men's X Kaws Saddle Messenger Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 358445 |
$233.23
Original: $666.37
-65%Men's X Kaws Saddle Messenger Bag Black—
$666.37
$233.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 358445 |























