








Men's X Kenny Scharf Cd Embroidery Sweatshirt White Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 359053 |
$135.65
Original: $387.58
-65%Men's X Kenny Scharf Cd Embroidery Sweatshirt White Size S—
$387.58
$135.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 359053 |























