








Men's X Kenny Scharf Fw21 Collection T-Shirt White Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341975 |
$210.79
Men's X Kenny Scharf Fw21 Collection T-Shirt White Size M—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 341975 |























