










Men's X Peter Doig Embroidered Logo Hoodie Black Size XXS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 351964 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Men's X Peter Doig Embroidered Logo Hoodie Black Size XXS—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 351964 |























