










Men's X Shawn Stussy Embroidered Logo Polo Shirt Black Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tiny bit of stitching has come loose at the bottom, please see last images. |
| SKU | 357821 |
$190.39
Men's X Shawn Stussy Embroidered Logo Polo Shirt Black Size S—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tiny bit of stitching has come loose at the bottom, please see last images. |
| SKU | 357821 |























