













Men's X Stussy Embroidered Bomber Jacket Black Size IT 54 / XXL
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 360381 |
$1,135.54
Men's X Stussy Embroidered Bomber Jacket Black Size IT 54 / XXL—
$1,135.54
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 360381 |























