






Men's Zodiac Dog Logo Short Sleeve Shirt Blue Size M
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tag size 40 |
| SKU | 331950 |
$217.59
Men's Zodiac Dog Logo Short Sleeve Shirt Blue Size M—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Tag size 40 |
| SKU | 331950 |























