







Women's 30 Montaigne 2-In-1 Bag Silver
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 323784 |
$406.96
Original: $1,162.74
-65%Women's 30 Montaigne 2-In-1 Bag Silver—
$1,162.74
$406.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 323784 |























