












Women's 30 Montaigne Box Handbag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 335103 |
Original: $1,271.54
-65%$1,271.54
$445.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 335103 |























