












Women's Avenue Tote Handbag White
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Very light wear to the piping on the base. |
| SKU | 357506 |
$230.85
Original: $659.57
-65%Women's Avenue Tote Handbag White—
$659.57
$230.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 31cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Very light wear to the piping on the base. |
| SKU | 357506 |























