










Women's Cannage Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 326524 |
$333.18
Women's Cannage Bag Black—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 326524 |























