













Women's Cd Signature Oval Camera Bag Blue
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 341967 |
$1,047.15
Women's Cd Signature Oval Camera Bag Blue—
$1,047.15
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 341967 |























