









Women's Demi Lune Handbag Beige
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 322643 |
$163.19
Women's Demi Lune Handbag Beige—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 322643 |























