









Women's Dioralps Anorak Jacket White Size XS
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 334921 |
$321.28
Original: $917.95
-65%Women's Dioralps Anorak Jacket White Size XS—
$917.95
$321.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 334921 |























