










Women's Diortravel Floral Print Pouch Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £480 |
| SKU | 357779 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Women's Diortravel Floral Print Pouch Navy—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 24cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £480 |
| SKU | 357779 |























